| BuGsstormbunny a întrebat:

Se anunta o primăvara răcoroasă? sad

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai să vezi că o să avem o primăvară caldă și frumoasă, încât să moară invidioșii de ciudă. Ce bine că a venit! happy

| Celcestietot a răspuns:

Nu stiu, nu sunt de aici.

| CostinAlamariu a răspuns:

Sper ca da. Nu suport caldura

| mont a răspuns:

Sper ca da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Așa e normal. Dar ne-am obișnuit cu ierni cu 20 de grade... și ni se pare frig. Avem nevoie de frig. Iarnă n-am avut.

| UnDiavol a răspuns:

Cum așa?
Probabil din cauza climei schimbate drastic ma gândesc oare așa o fi

| AndrElle a răspuns:

Cică da, la început e cam răcoroasă, mai frig decât mă așteptam. Îmbrăcată de iarnă și tot mai frig.

| RAY a răspuns (pentru AndrElle):

Cum sa fie mai răcoroasă daca temperaturile sunt peste normal,aia nu fost iarna, in decembrie temperaturi bune, in ianuarie din nou, in februarie iar, de fapt traim vara, pe 21 e primivara astronomica, daca erau si 20 deja in luna februarie nu e deloc normal, sa spunem ca continua asa
aprrilie 30
mai 40
iunie 50
iulie 60
august 70
septembrie 80
am muri cu toti, nu se poate asa ceva, sa speram ca va deveni mai racaroasa, vor veni si plolile

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Esti un zeu, RAY. La cata informatie ai prezentat aici, cred ca tu schimbi vremea laughing.