| JOHNtheADVISOR a întrebat:

Se cam duce de râpă site-ul TpU.Mulți useri noi cu o grămadă de întrebări care mai de care.La unele îți vine să râzi la altele să te întrebi "Băi sigur suntem în secolul 21?"Apoi cam prea pompoasă titulatura de "ajută oameni din..." de parcă le-am da de mâncare sau le asigurăm o locuință. Nici președintele nu face atâta bine.Și cât de ușor se ajunge de la stadiul de junior la cel de senior, doar cine nu vrea nu îl atinge acest nivel. Dacă în realitate ar fi venit la voi un adult sau copil cu o întrebare de genul"Ce să fac să o părăsesc?" sau din cele de genul "Am strănutat o să rămână gravidă?" Cum ați reacționa în real? Aici ne putem da cine vrem.Am găsit recent un răspuns in care ea, după nume era o ea, spunea că lumea a cam luat-o razna.Și ce să vezi când îi verific întrebările ea se gândea că ce se întâmplă de este atrasă de femei. Dacă aici pe site nu vă puteți stăpânii și nu aveți răbdare cum ați fi în real?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu se duce de râpăm ci dimpotrivă, se dezvoltă. Aici sub anonimat userul poate fi el însuși în privințe care nu le poate devălui în realitate. Se descarcă apăsări, se resetează identități, se poartă discuții interesante. Să te uiți la numărul de vizitatori zilnic, care este în creștere.

| JOHNtheADVISOR explică (pentru sadrian46):

Da este adevărat ceea ce spuneți cum că este în creștere traficul pe site și cum utilizatorii de TpU sunt pricepuți în toate domeniile, ce mai e plin de savanți am putea forma un guvern, măcar pentru o peroadă.Cu siguranță s-ar descurca mai bine ca actualii.

| Fatamuntilor a răspuns:

SA nu uitam ca situl este format in marea majolitate din persoane de pana 18 ani, iar intrebarile, pe masura
Unii se plictisesc, si troleaza, unii isi spun problemele pe care pe care nu le discuta cu cei apropiati (tocmai ca suntem anonimi)

Totul e sa se depaseasca o anumita limita

| LoveSleep a răspuns:

De când ai venit pe site continui sa dai sfaturi și sa scrii lucruri care nu au nicio concluzie.
Unde vrei sa ajungi, ca nu pricep?

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Chiar se duce naibii. Daca stai si te uiti atent poti sa vezi cum au evoluat oamenii. Arunca un ochi pe intrebarile vechi din 2010, 2011 si o sa le vezi ca sunt diferite de ceea ce e azi. Acum sunt multe raspunsuri la misto, multa panarama, multi trolli, si gandirea s-a schimbat, si oamenii la fel si tot. Daca stai si vezi in ansamblu totul se schimba in mai rau

| JOHNtheADVISOR explică:

Vă prezint aici pe aceea utilizatoare https://www.tpu.ro/utilizator/aautbj iar aici un răspuns de al ei în care declară că lumea a luat-o razna https://www.tpu.ro/......o-fac-din/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare se exprimă cum vrea. Nu îți convine acel/acea cineva cu comentariul lui/ei? Block fără milă!