| Laurentiu_4547 a întrebat:

Se închide Taraful TV : http://stirileprotv.ro/......chide.html
Nu-i asa ca sunteți "distruși" de aceasta știre :D.
Voi ce părere aveți ( sunt foarte curios de răspunsuri ).
Funda :D.

Răspuns Câştigător
| JayMeatSucks a răspuns:

Deci sunt " devastat", de acum inainte cocalarii/tiganii/manelistii v-or aparea pe strada mai des si in numar mai mare

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ramane locul liber in grila mea de programe.

| mona a răspuns:

Ma bucur ca se mai inchide un post de tot rahatul

| Wehrmacht a răspuns:

Da...niste omuleti platiti au scos Taraful de care puteai scapa cu o apasare de buton daca nu-ti convenea.
Nu ma uitam, nu mai am cum sa ma uit nici daca as vrea si putin imi pasa.Nu vad de ce te-ai bucura pentru ceva ce nu schimba absolut nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O lovitura puternica pentru orice cocalar care se respecta

| Dariusuu a răspuns:

Era şi timpul, nu crezi?

| PedoBarbie a răspuns:

Eu plâng.

| Sociopat a răspuns:

Indiferenta cauzata de aceasta veste mi-e indiferenta.

| JohnnyWylde a răspuns:

In sfarsit au inchis gunoiul ala. Ar fi trebuit inchis inaintea OTV-ului.

| darriya a răspuns:

Am sa ma perpelesc toata noaptea din cauza stirii laughingn-am sa mananc, beau, ce am sa fac? a venit sfarsitul lumii laughing

| ForYouBaby a răspuns:

Eu una sunt extrem de fericita laughing insfarsit se desteapta omenirea laughing