| anonim_4396 a întrebat:

Se joaca cineva de pe aici pe conquiztador.ro?

Răspuns Câştigător
| Haydee a răspuns:

Salut! eu da...si daca jucam o data sunt sigura ca te voi invinge. ce zici? te tine sa jucam o data? eu sunt pisialisabig grin tu?

28 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da...uneori...ardnaxur...dar au inceput sa apara tot felul de ciudati care se oftica la greu, injura ca birjarii, asa ca...mai rarutz...si doar noaptea

| Silvia a răspuns:

Am si eu cont si am jucat pana acum vreo luna...acum nu ma mai joc ca m`am plictisit si nu mai am timp...
Oricum. daca mai intru din cand in cand sa ma joc numele meu e silvia360big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

M-am jucat si eu acum ceva tipm dar acum nu mai joc.happy

| SweetCandy a răspuns:

Io ma jochappy

| gabitza05 a răspuns:

Da, si eu ma joc.

| JustMeFlory a răspuns:

M'am jucat intr'un timp...acum nu ma mai joc! Nu mai am timp ca stau pe TPUbig grin

| Elly4all a răspuns:

Da euwinking

| CrucifiedCountess a răspuns:

Io-s Black Realm

| ellene a răspuns:

Am si eu cont am jucat intr-un timp...sunt danaunik (alt nick nu am gasit..toate erau luatehappy )

| marry a răspuns:

Si eu joc...mai rar in ultimul timp...mariauk17 este nickname-ul meu tongue

| viki a răspuns:

Si eu ma jocbig grin
Mi se pare un joc foarte interesanthappy

| Jonsdottir a răspuns:

Eu ma joc happy

| julliano a răspuns:

In urma cu vreun an m-am jucat vreo 3 luni. Acum am uitat si ce nick aveam acolo big grin

| Diva a răspuns:

Eu joc

| jane_5414 a răspuns:

Da ma joc.

| Lary a răspuns:

Da.Eu sunt andreeacool1.

| jo a răspuns:

Am incercat, dar e plin de raspunsuri gresite. Mi s-a parut inutil si periculos.

| angela_7705 a răspuns:

Si eu joc.

| AndreyIstetul a răspuns:

MA joc eu uneori! Numele meu este unuu1!

| roben174 a răspuns:

Eu joc conquiztador

| doinisor a răspuns:

Da am 5 conturi 2800000 galbeni si 4566 jocuri joc de anul trecut din aprilie.

| Andreeame21 a răspuns:

Eu sunt dee21.

| nehirerdogan a răspuns:

Da ma joc imi place mult desi nu mereu este corect dar in fine tu joci?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Crucified_Countess eu sunt LadyCrs :p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma joc.cand vrei da`mi un mesaj sa jucam.

App. eu sunt marinah21

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mirvald de ce as folosi o alta fotografie decat una cu mine? nu mi-e rusine cu mine

| a1uritu a răspuns:

Eu joc dar mai rar asa... de plictiseala... am vreo 500 de jocuri big grin

| mirvald a răspuns:

Ai o poza frumoasa, sper ca esti tu si nu alta.