| TFL007 a întrebat:

Se mai fac angajari acum pe timp de pandemie, ce ziceti? La ultimul job am fost dat afara ca eram in perioada de proba si vreau sa stiu daca mai are rost sa raman in Bucuresti

18 răspunsuri:
| tup3u a răspuns:

În perioada asta sin industrii care se duc la vale precum Horeca, acolo nu te-aș sfătui să încerci dar sunt altele care merg mai bine ca înainte cum ar fi: supermarketurile, firmele de curierat, firmele de pază, construcțiile etc.

| Stefanztl a răspuns:

Daca cauti poti sa ai sanse

| TFL007 explică (pentru Stefanztl):

Ca pana acum laughing) am incercat de nenumarate ori

| Stefanztl a răspuns (pentru TFL007):

Sunt locuri de munca dar mai putine

| hazzz a răspuns:

Salut frate da se mai fac angajari, ai un Facebook?

| TFL007 explică (pentru hazzz):

Stiu varule se fac pentru 2 saptamani de proba dupa te arunca ca pe un gunoi, ma f ut in el de Bucuresti

| hazzz a răspuns (pentru TFL007):

Vreau sa zic ca eu lucrez si chiar avem nevoie de oameni si e o munca lejera

| TFL007 explică (pentru hazzz):

Contacteaza-ma in privat, o sa revin pe 12 inapoi in Bucuresti

| TFL007 explică (pentru hazzz):

Ceva in sectorul 6 m-ar interesa ca acolo stau cu chirie, exclus 5 sau 1, poate 3 sau 4 imi e aproape imposibil si cu metroul nou inaugurat sa pot ajunge la ora 6 sau 7 dimineata la munca

| hazzz a răspuns (pentru TFL007):

Statusul de membru junior nu permite trimiterea de mesaje acestui utilizator. nu m-a lasa sa-ti dau mesaj lasa-mi tu mesaj cu facebooku

| TFL007 explică (pentru hazzz):

Https://www.facebook.com/alex.tudorache.714, da-mi add in seara asta sa vorbim, maine de dimineata plec inapoi

| hazzz a răspuns (pentru TFL007):

Https://www.facebook.com/alex.tudorache.714, imi spune ca nu exista fa-ti un cont de Instagram si lasa-l aici sau de Facebook

| hazzz a răspuns (pentru hazzz):

Fa-ti si tu unul si vorbim dupa ora 19

| TFL007 explică (pentru hazzz):

Hai ca te contactez cum putem lua legătura sa discutam macar, o sa raman in seara asta happy vb pe insta

| TFL007 explică (pentru hazzz):

Am facut vorbim, dar m-am intors acasa, a luat-o razna virusul asta acolo cred ca se inchide tot in cel mult 2 saptamanii

| TFL007 explică (pentru hazzz):

Ti-am trimis solicitare asta e numele meu tudorache.silviu07

| TFL007 explică (pentru TFL007):

Tinem legatura si daca e pentru anul nou, ca acum sansele cel putin in opinia mea sa mai prinzi ceva ca vine si decembrie peste noi sunt relativ MICI