| Utilizatortpu2019 a întrebat:

Se poate face check-in online la blue air?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Si daca ai bagaj ce faci, il trimiti virtual?laughing online nu am vazut, dar poti face acolo in aeroport la displayurile lor, nu cred ca merge sa intri de acasa sau din oras sa faci chestia asta.

Deci se face ori la persoana din aeroport, ori pe acele ecrane faci tu.De ce zic ca nu poti online? Pt ca iti cere psaportul, il pui acolo sa til scaneze, deci online nu stiu cum ai putea sa faci asta.
Nu stiu in RO eu zic ce este in afara, dci daca nu au astia online sa faci asa ceva m-ar mira sa aiba RO asa ceva laughing

| mihai69 a răspuns (pentru relian):

Http://www.blueairweb.com/ro/ro/checkin-engine/
Asta ca să nu mai spui prostii și mai ales să nu mai dai voturi eronat aiurea.

| FreddieM a răspuns:

Se poate.