| HappyPills a întrebat:

Se poate instala Sims 3 gratis?
In vacanta imi duc calculatorul la cineva sa-mi reinstaleze windowsul si mi-a promis ca imi pune si sims 3, si ma tem sa nu fie cu bani ca numai sims imi da mama in cap happy

4 răspunsuri:
| kleo01 a răspuns:

Nu e cu bani dar nu cred ca persoana respectiva te lasa sa scapi gratis... dar esti amuzant crede-ma...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca persoana respectiva ti-a spus ca o sa ti-l instaleze, inseamna ca are Cd-urile. Deci stai linistita, nu este cu bani happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate instala gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poate suna la tel 0755012871 si it dau detalii