| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a întrebat:

Se poate modifica sau sterge o intrebare postata deja pe site? daca da cum.mersi happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate modifica, adica edita: intri la "Intrebarile mele", apoi iti vor aparea intrebarile si exista langa ele o optiune pe carou rosu, unde scrie "EDITARE". Dai click pe "editare", modifici ce nu iti place si transmiti. Vei primi, deasupra ferestrei in care ai editat, mesajul prin care esti anuntata ca intrebarea a fost modificata. Dar nu se va intampla instantaneu, ci dupa catva timp!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si, ca o ironie, a trebuit sa editez raspunsul meu, caci se strecurase o greseala!