| inna a întrebat:

Se spune ca intr-o relatie unul iubeste mai mult.Este oare adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intotdeauna unul iubeste mai mult decat celalalt. Acesta poate fi deopotriva baiatul sau fata.
Mai mult decat atat se cunoaste care dintre ei iubeste mai mult, pentru ca in general acesta e mult mai predispus sa sufere in relatie. Este cel care sacrifica mai mult si cel care e mai deschis compromisurilor!

16 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Da este adevarat! Si acest lucru il gandesc amandoi in sinea lor, creindu-si iluzii ce numai cei ce iubesc stiu acest lucru. Asta e viata permanent ne gandim daca ...suntem iubiti sau daca ne iubeste cineva, viata fara dragoste nu are nici un sens.

mira
| mira a răspuns:

Este aproape adevarat.Nu se poate pune pe cantar iubirea.

| Ana a răspuns:

In unele cupluri da happy

| Cryssy a răspuns:

Se poate intampla....Pentru ca fiecare iubeste in felul lui...

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...probabilthinking
Dar eu zic ca intr-o relatie, 2 oameni se pot iubi la fel de mult unul pe celalat.

| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Eu zic ca rabdare i dragoste mai mare pentru cinava n-ai sa vezi de la altcineva decat un baiat

| papatukjatlekjulk a răspuns:

De obicei asta se intampla, dar exista si cazuri foarte rare de dragoste adevarata in care se fac compromisuri, ca in orice relatie, dar fiecare iubeste in aceeasi masura. Iti doresc si tie sa gasesti asa ceva! Succes!

| MissCamelia a răspuns:

De obicei asa se intampla, citatul original este unul iubeste iar celalalt se lasa iubit, pentru ca e foarte greu sa gasesti 2 oameni care se gandesc doar sa se iubeasca, de obicei intervin interese de ordin material.

| cesege a răspuns:

Foarte adevarat! Unul este mai implicat, mai dornic sa faca pe plac! Si este"sacrificat" de celalalt.Ptr ca e sigur de el, stie ca n-o sa faca ceva care sa strice relatia!

| scarllet a răspuns:

Nu ai de unde sa stii care iubeste mai mult sau mai putin. Cert este ca fiecare simte in felul lui.
Simti daca cineva tine sau nu la tine, important este sa fi fericita, nu sa te certi cu el "eu te iubesc mai mult, nu eu te iubesc mai mult"

>big grin

| OFF a răspuns:

Salut!happy
O fata, iubeste mai mult si mai sincer decat un baiat, happy Ea simte mai intens si tristetea, si fericirea, ea iubeste mai adevarat. :X
Dar baiatul cum nu stie sa iubeasca (ma refer la cei care nu stiu sa iubeasca), nu stiu cum o da ca ajunge sa-si bata joccrying

Multumesc!

La Revedere!

| cretudancelife a răspuns:

Da, deoarece astfel o relatie dupa mine sper sa tina mai mult, asa ca unu iubeste mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... din pacate straight face nu cred ca exista vreun cuplu in care amandoi iubesc la fel de mult straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se zicebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Iubirea trebuie împărțită în mod egal în ambele tabere, sentimentele sunt la mijloc, decisive.
Dacă unul iubește mai mult sau mai puțin, acea relație scârție!
Pa, pa.

| sorinturcu a răspuns:

Da, este adevarat!