| carmen_4289 a întrebat:

Se zice ca niste lupi mistici s-au transformat in oameni care la sfarsitul omenirii vor pleca in paradis voi credeti?
si am caninii ca lupii credeti ca sunt unul din lupii mistici si voi pleca in paradis?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Am eu impresia sau basmele online s-au alterat. Unde e Ispirescu sa vada unde a ajuns unul din feti frumosi cu stea in fruntea? Cand citesc asta ma apuca o melancolie subita vecina de etaj cu tristetea.Mai copii eu, subsemnata cred totusi ca Twilight v-a prostit. Da` urat de totwinkingHai sa...ramanem la moartea cu asteroidul.Sau cu focurile bilblice.Sau cu potopul.Orice.Numai asta nu.Multumescwinking

| AidaAmaranta a răspuns:

Voi, ce tare e!winking
Ar fi super, belea!
Apropo cine a zis tie asa ceva, ai citit undeva? damil si mie te rog frumos, ca's ff curioasa.Sau poate ti-a zis cineva asta pe mess?big grin da-mi id-ul luiei. Okey!:*

| blonduu a răspuns:

Mie putin tarsha sa te intreb cati ani ai.asa ca.