| ChUpAcHuPsS a întrebat:

Selena Gomez se marita cu Justin Biberon? biberon de la bieber

Răspuns Câştigător
| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Nu cred.Din punctul meu de vedere vor sa atraga atentia asupra lor. sunt prea tineri pentru a face acest pas. Sper ca te.am ajutat. Dar ca sa fi mai sigura cauta pe internet la barfe.Succes:* funda?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| rogvaiv10 a răspuns:

Nu.
Ei au relatie foarte reusita pana acum si Selena nu are de gand sa renunte la Justin.
Dar deocamdata nu au de gand sa se marite.

Răspuns utilizator avertizat
| Rush a răspuns:

Selena e o fata frumoasa, ala e un copil, cum dumnezeu sa se marite cu Selena, alta intrebare idioata, terminati cu biberonu asta

| alexandra3325 a răspuns:

DA! se marita cu el! nu ati auzit? chiar ei au declarat la un interviu.

| zanamaseluta_8806 a răspuns:

Ei is copii practic. daca e cu el asta nu inseamna ca se marita cu el

| gogaie998 a răspuns:

Mda, se marita, nu prea e pe placul fanilor asta...

| EmoRose a răspuns:

Bai dar astia care spune-ti ca nu..si alte chestii de unde stiti voi cel putin spuneti ca nu stiti!