| Vlad132 a întrebat:

Si-a dat calculatoru restart si cand a repornit a scos un sunet si nu s-a mai aprins monitorul l-am inchis si l-am aprins iar si a mers de ce a facut asa?

Răspuns Câştigător
| AlexSadik a răspuns:

Fi multumit ca nu ti a explodat pc in **** ca mie asa mi s a intamplat... am facut exact ca tine am dat restart si am futat un baros in ecran ba si culmea a explodat (nu stiu dc) si acum mai am cosuri de la intamplarea aia, da mi le storc singur

1 răspuns:
| AlexAlex2010 a răspuns:

FACE PIIIIIIIU se orpeste apoi din nou PIIIIIIU! Mi-s-a intamplat marti pe 5. 10. 2010! Si era de la RAM l-am scos si l-am bagat si a mers!