Și-am dat drumul la votarea userului anului 2022! Succes!

Am analizat userii nominalizați și dăm drumul la votare până pe 16 februarie ora 23.59.

Ne-am bucurat de propunerile voastre pentru că mulți erau și pe lista noastră, însă din păcate o parte nu îndeplineau condițiile minime pentru a merge mai departe. Așadar, lista e în secțiunea Alege Userul Anului. Cine credeți că este cel mai potrivit pentru acest titlu pe acela să îl votați. Cel mai implicat și devotat scopului comunității: acela de a ajuta oamenii.

Ce e de reținut:

– puteți vota doar dacă aveți cel puțin 50 de răspunsuri și 15 zile pe site. Altfel, secțiunea apare în cont cu mesajul: “Ne pare rău, dar încă nu poți vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de răspunsuri validate și 15 zile de la crearea contului. Dacă atingi numărul de răspunsuri până pe 16 februarie, vei putea vota și tu.”

– fiecare utilizator eligibil poate vota o singură dată, un singur utilizator;

– votul este secret;

– numele utilizatorilor din secțiunea de votare sunt afișate aleatoriu, în altă ordine la fiecare logare;

– valorile punctelor acordate votului unui utilizator:

până în 100 de răspunsuri – 1 vot = 1 punct

100 – 500 de răspunsuri – 1 vot = 3 puncte

500 – 1000 de răspunsuri – 1 vot = 5 puncte

peste 1000 de răspunsuri -1 vot = 10 puncte

* un expert primeste un bonus de 10 puncte la vot.

Succes!

Câștigător este Salotanul! Felicitări!

21 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Multumesc tuturor de pe TPU, celor care m-au votat si celor ce nu m-au votat, multumesc si celor ce m-au criticat. De la unii am invatat cate ceva. Promit ca o sa caut sa fiu cat mai obiectiv si sa dau raspunsuri cat mai bune. Daca mai gresesc... imi cer scuze de acum! Un an bun tuturor mai putin celor care injura si jignesc.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru Salontanul):

Felicitări, domnule Salotanul! Abia acum am remarcat că sunteți noul utilizator al anului, când am intrat pe profilul dvs.Mă bucur - ca și anul trecut, am votat cu dvs.

| Salontanul a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Multumesc! Sa fiti sanatos!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ar aparea si formularul de vot ar fi cool

| Fatamuntilor a răspuns (pentru suntserios):

Clic pe profilul tau!
ar trebui sa clipoceasca
https://www.tpu.ro/voteaza-utilizatorul-anului/

| suntserios a răspuns (pentru Fatamuntilor):

A aparut dupa un relogin happy

| Drimmero a răspuns:

N-am pe cine vota, boicotez de data asta.

| Freya1 a răspuns:

Noi trebuie sa votam în funcție de cei mai activi? Adica cei ce au dat cele mai multe răspunsuri (nu contează ce fel de raspunsuri)?
Pai și dacă sta cineva continu și scrie doar "da, nu" peste tot el o sa fie cel pe care eu trebuie sa îl votez ca userul anului?
Nu ar trebui sa se voteze după fundițe, după răspunsurile cele mai inteligente și folositoare, după cele mai votate de către admini etc?

| suntserios a răspuns (pentru Freya1):

Pai votezi in functie de ce vrei tu

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Freya1):

Pai se voteaza in functie de cei mai activi! Profilele celor propusi a fost analizate pe toate partile (trebuie sa ai cel putin 50 de raspunsuri pe luna)Conteaza ce fel de raspunsuri(cred). Doar le-a luat 3 saptamani sa cerceteze fiecare profil!
Uneori fundele sunt date aiurea, eronat, dupa primul raspuns, la fel si voturileDe funde zic, nu de monede!

| OldSoul a răspuns:

Vai, nu e nimeni care sa-mi placa laughing
Anul acesta, pas...

| Holiday a răspuns:

Anul asta sunt doar propuneri de la AUR si Romania Mare.hee hee

| VoidEternal a răspuns:

De ce nu e Floareasoarelui26 printre opțiuni oare? Nu e eligibilă? Nominalizări a avut mai multe.

| mastadont a răspuns:

Eu l-am votat pe salontanul, mi se pare că a avut experiențe foarte interesante de viață și dă mereu răspunsuri pertinente și la subiect.
Succes tuturor concurenților!

| LordCristobal a răspuns:

Bine ar fi sa nu iasa Violeta.

| Nirvanaaa a răspuns (pentru LordCristobal):

Dacă iese, mă las de TPU, ca înseamnă ca a devenit irelevant.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Nu-mi amintesc eu bine sau acum sunt mult mai puține opțiuni decât anul trecut? Sunt doar șapte utilizatori.

| suntserios a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Pai mna, cei mai activi au deja titlul luat. A ramas ce a mai ramas.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am votat pe Violeta.

https://i.postimg.cc/Ls6mB1vW/capture.jpg

| Fantaspirit a răspuns:

NLS da răspunsuri exceptionale, Violetta din punctul meu de vedere ar merita sa fie internata la ce răspunsuri da, oricine merita înafara de ea.
Și Ray ar merita că da răspunsuri surprinzătoare în ultimul timp.