| Raizing a întrebat:

Si asa, asta a continuat, in timp ce zile si luni treceau; credeti ca fiecare persoana are un - suflet - care continua sa existe dupa moartea trupului, poate in ceruri, in iad...

?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Se poate. Dedublarea este o dovadă vie că, corpul este doar o mașinărie controlata de energie. Energia este sufletul.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

What is this?
Vreo continuare a vreunei povești, citat ceva?

| Raizing explică (pentru J0B0MAT):

-indiciu- in genul catrenelor lui nostradamus

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionelu a răspuns:

Pentru tine exista doar iad. Și pe pământ și posibil si după aceea. Din păcate vad ca te strădui sa aduci o fărâmă din iad și oamenilor cu care intri în contact. Get a relal life!