| anonim_4396 a întrebat:

Si cum mai continuati sa petreceti vara aceasta? (ca sa mai scot o intrebare veche din umbra)

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Invat sa fac "circuite" pe calculatoarele cuantice de la IBM
https://www.ibm.com/quantum-computing/

| PainTech a răspuns:

Am avut propuse 4 lucuri vara asta, am reușit să fac parțial doar două. Doua pe plan personal, doua pe plan profesional.

Mă oftic că nu prea am avut ocazia sa fac ceea ce îmi doream de ceva timp iar situația actuală din lume nu prea a ajutat.

Cred că m-am grăbit prea tare la lucrurile care necesită timp.

Cum continui?
Vreau sa termin complet 3 din lucrurile propuse.