| prostcugrăsime a întrebat:

Si la voi ninge? Deja ninge in București.

Răspuns Câştigător
| MeForeverAlone a răspuns:

La noi nu mai ninge, dar a nins azi dimineață. Însă nu s-a pus cine știe ce, sper să mai ningă zilele astea, să ne batem cu zăpadă happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru MeForeverAlone):

Haide cu zăpadă!

23 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păcăleală cu ninsoarea asta, a fulguit puțin, de mîine se incalzeste vremea vom avea 12 grade in Bucuresti.

| RAY a răspuns:

Ce legatura are sanatatea cu intrebarea ta?

| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau pentru voi, la mine-s 28 de grade, soare si cald!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar unde sunte ti dumneavoastră? În ce țară?

| Violleta2022 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Sydney, Australia

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ramon2473):

Voi avea curand, inca 3 saptamani si imi sosesc rubedeniile happy

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru ramon2473):

Usa mea este deschisa, poftiti!
Anul trecut de revelion m-am trezit cu o echipa din televiziunea romana, faceau revelionul aici si m-au sunat ca nu aveau cum sa ajunge sa vada artifiiciile de la Opera House, traficul era inchis prin oras din cauza evenimentului. A fost fain, mi se mai intampla sa am vizite inopinante si ne face placere sa primim.
Cat priveste vremea, este inca primavara, dar se incinge bine curand, parca vad ca iar facem un Craciun la 40 de grade!

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Aia, aia nu a fost ninsoare, a dat 3 fulgi

| T0T a răspuns:

Ninge de azi dimineață, abundent, dar doar la mine pe telefon.

| Clorox a răspuns:

Nu a nins...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine o nins, dar nu se aduna ca e apa pe jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stau aproape de Bucuresti, si la mine nu ninge

| Juviia a răspuns:

La mine a fulguit duminica si luni, azi nu stiu

| nirocino a răspuns:

"A-nceput de ieri să cadă
Câte-un fulg, acum a stat." happy

| mbncf a răspuns:

Nu.

| Axelrunda a răspuns:

La Sibiu, s-a pus zapada.

| Condrea_Talia_1998 a răspuns:

Aici, in Iasi a nins pe 13 si pe 12 noembrie doar ca nu a acoprit pe jos ci doar cateva masini

| raimbow2321 a răspuns:

Din pacate da...si chiar de ziua mea crying

| Anaconda666 a răspuns:

Eu stau undeva la marginea bucurestiului şi ninge cu fulgi mari şi s-a asternut pe jos ceva zăpadă