| DenisaNicoletaG a întrebat:

Simpatici mei mici, va urez noapte buna si sa aveti un somnic pufos. Aveti grija de voi sa nu raciti. Va pup, sa ma visati la noapte glumesc

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Denisa, printre cei mici de aici suntem si foarte multi oameni maturi, unii din noi traind in emisfera sudia, ca atare, cand Romania doarme, Australia, Noua Zeelanda si Sud Africa sunt online aici!happy

PS La mine-s 35 de grade Celsius, deci slabe sanse sa racesc!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Am visat un unicorn :3

| T0T a răspuns:

Noapte bună și vise plăcute tuturor.

| OldSoul a răspuns:

Noapte buna micuto, vise frumoase!

| Sofer a răspuns:

Somnic pufos.

Răspuns utilizator avertizat
| August99 a răspuns:

Noapte buna ai grija la monstruletii de sub pat

| DenisaNicoletaG explică (pentru August99):

Da o sa am grija, daca nu o sa aiba ei grija de minehee hee laughing

| oFrunza a răspuns:

Noapte bună monstruleț.

| Sandu_Daniel_1999 a răspuns:

Noapte bunalaughing