| anonim_4396 a întrebat:

Simt ca sunt pe moarte.Chiar m-am gandit ce mancare sa mananc inainte de moarte,simt ca mai am cateva zile de trait,sunt fara nici un chef de viata si nu ma simt bine deloc nici fizic nici spiritual. Spuneti-mi oameni buni, e grea moartea? Unde o sa ma duc oare dupa moarte? Ce se va intampla cu mine?

Răspuns Câştigător
| FreddieM a răspuns:

Fa-ti o ciorba de cartofi si-ti trece.

5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Asta e un mister.

| OldSoul a răspuns:

Sa ne spui si noua raspunsul la aceste intrebari cand il aflii (dupa ce mori).
Asa o sa stim si noi in viitor ce sa le raspundem celor ce pun astfel de intrebari.

| alina2k18 a răspuns:

Nu stiu, dar hai cu mine la cules de porumb 2 saptamani sa vezi chef de viata ce ai dupa!

| TamplaruAnisoara a răspuns:

In pământ!

Răspuns utilizator avertizat