| RAY a întrebat:

Sincer din experiențele voastre de viata sunt bărbați mai de încredere decat femeile?

multe prietene mi-au spus ca bărbați sunt mai de încredere decât fetele, spun ele fetele sunt bârfitoare azi le spui ceva maine afla toată lumea

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Nu are legatura sexul, ci caracterul conteaza!

16 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să știi că și mie mi-au spus fete chestia asta sau că sunt mai de treabă. Eu cred că și ele se lasă în mare păcălite de atitudinea unor libidinoși sau pur și simplu au întâlnit ele mai mulți băieți de treabă. Nu zic, sunt mulți băieți extrem de ok, însă așa cum sunt și femei nasoale există și bărbați nasoli. Sunt oameni și oameni.

| J0B0MAT a răspuns:

În general fetele bârfesc mai mult decât băieţii, dar am întâlnit şi excepţii.

| PersonajFictiv a răspuns:

Sunt a intrebare retorica pentru mine thinking

| PersonajFictiv a răspuns (pentru PersonajFictiv):

Suna*

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Nu suna deloc asa, eu voi tine cont de parerea fiecaruia

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Cum sa zic eu. daca vine cineva si zice ca "femeia e mai de incredere decat barbatul" eu cred ca acea persoana nu stie nimic despre subiect si vorbeste din filme.
Argumente as putea da, dar sunt deja evidente si le vedem peste tot, deci n-are rost.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Dar femeilor le place barfa nu-i asa? pai eu vad altceva

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Ce vezi?
Ca ce, ca la nivel global, femeia castiga titlul de "cea mai de incredere fiinta umana "?

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Serios

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Te cred, serios.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Esti fata sau baiat?

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Sunt PersonajFictiv ma.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Na bine atunci ramai in fictiunea ta

| PersonajFictiv a răspuns (pentru RAY):

Ai dat un raspuns de om inteligent, ce sa zic.

| RAY explică (pentru PersonajFictiv):

Desi esti fata ok, hai ma ca stiu ca ma placi

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

Este mascul laughing

Și da, baietii/barbatii sunt mai de încredere decât fetele/femeile. Știu asta din experiență proprie.