| OSLOMELBOURNE a întrebat:

Sincer vorbind, sunteți mulțumiți de viețile voastre?

12 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Da, pentru ca dau zi de zi tot ce e mai bun din mine, pentru a-mi atinge scopurile, si asta imi da sentimentul ca nu stau sa pierd timp degeaba, si chiar fac ceva cu viata mea. Va doresc aceasta motivatie tuturor, capu' sus!

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt foarte multumita!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Destul de mulțumit și recunoscător

| Freya1 a răspuns:

Eu una nu cred ca exista om mulțumit în totalitate de viata lui.Si când ai nu ai destul, si când poți nu poți suficient și tot asa.
Dacă mai sunt câțiva ce spun ca se simt împliniți ma bucur.Eu una nu simt ca sunt chiar tot ceia ce vreau sa fiu.

| CleanHeart a răspuns:

Da, pe mine mă salvează chestia asta că mă știu bucura din multe lucruri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De viata mea da, de oamenii din jurul meu nu!

| Fantaspirit a răspuns:

Nu,deloc!

| OSLOMELBOURNE explică (pentru Fantaspirit):

Trist...

| Fantaspirit a răspuns (pentru OSLOMELBOURNE):

Da,dar macar nu trăiesc în matrix, fac ce vreau eu când vreau eu și unde vreau eu happy Eu lupt cu depresia și anxietatea că altfel era viața mea, dar sa știi că uneori lumea mai mult rău îți fac decât bine și e foarte bine sa fii solitar decât în compania prietenilor fake.

| OSLOMELBOURNE explică (pentru Fantaspirit):

Și eu lupt cu anxietatea și am luptat o perioada scurta dar intensa cu depresia, pare o lupta imposibila dar chinuindu-ma am reușit o înving cel puțin pe a doua. Dacă nu te ajuți tu nu te ajuta nimeni, lumea a ajuns efectiv posedata de gândul "iubiri de sine". Ofer ce pot și nu.mi pare rău că o fac. Și deșii nu am așteptat sa primesc totuși s-a întâmplat, chiar dacă din alte părți. Dumnezeu chiar nu doarme! Pentru a primii bine trebuie sa și oferi. Oricum sănătate multa ca îmi dau seama perfect prin ce treci!

| FilipSorin a răspuns:

Da, de ce nu? Mai ales avându-l pe Dumnezeu in inima ta este si mai frumos.

| ganeamariandumitru a răspuns:

Da, sunt mulțumit.