| RAY a întrebat:

Singurul mod de a trai in tara asta, este de a face pe prostul si a fii satiric in orice privința?

10 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Poti fi dezinteresat si satiric.
Bani sa ai.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Trăim într o tara de clovni, asta e problema, apropo de ce la altex cere certificat iar la eMAG nu sau la auchean la aem

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Auchan e magazin alimentar (chiar daca are si produse nealimentare). Nu se cere certificat la alimentare.
La Altex e normal sa se ceara.

| RAY explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Vorbeam de eMAG

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru RAY):

Poti comanda de la eMAG fara certificat... Poti comanda de oriunde fara certificat.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

De ce singurul?

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Pai tu iei in serios clovni?
Hai sa iți povestesc ceva, de ce te scanează la cinema? Te scanează la intrare, se presupune ca doar așa intri, mai comic, stau la masa, deci am trecut de intrare, si ce sa vezi si la ieșire ma scanează, era acolo un nene care îmi spunea ca daca nu am avut COVID nu e valabil certificatul

| RAY explică (pentru supadeceapa):

Ăștia înjura magazinele ca pun in aplicare restricțiile si le urează faliment?
Sunt normali la cap

https://www.facebook.com/auchan.ro/

| FreddieM a răspuns:

Satiric nu-i musai.
Cheers

| RAY explică (pentru FreddieM):

Zgârcit ești in răspunsuri