| QuinzEto a întrebat:

Sistemul de operare Android TV cat detine din piata? Vreau sa imi cumpar un televizor si nu stiu cu ce sistem de operare sa iau. Merita cu Android TV?

3 răspunsuri:
| Roberrt21 a răspuns:

Eu zic ca merita

| QuinzEto explică (pentru Roberrt21):

Putin mai devreme am auzit ca tizen e lider autoritar la tv uri. E asa?

| DoarBogdan a răspuns (pentru QuinzEto):

Pai tu iti iei ceva in functie de cate persoane au acel dispozitiv? Si nu ne referim aici la faptul ca nu ar fi bun sau ceva. Daca Android TV-ul este asa de popular si multa lume este multumita de el, de ce nu il iei?