| Daniel9988 a întrebat:

***Sondaj de opinie***
1.Vanilie sau ciocolata
2.Alb sau negru
3.Zahar sau sare
4. Xbox sau PlayStation
5.Samsung sau Apple
6.Barcelona sau Real Madrid

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Vezi ca ai confundat Serie A cu EPL, baietii astia 2 au pasiune mare si vor neaparat sa puna mana pe trofeu, Atletico-Juventus ar fi cea mai frumoasa finala, cu 2 antrenori capabili sa ridice la orice standard fotbalul actual in care Barca si Real l-au distrus prin promovarea marketingului in exces.
Mi-ar parea rau daca s-ar destrama echipa asta de la Atletico,, dar daca vin ofertele mari din Anglia sunt cam de nerefuzat...
Arsenal posibil sa prinda Europa League, abia astept sa se termine sezonul asta de cosmar

43 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Real Madrid sau Barcelona? Pe bune? Echipele cele mai iubite de cocalari...

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Pastreaza-ti opiniile.Barcelona is the best.Ai vazut meciul Real-Barca de ieri? Ai vazut ce driblinguri fac aia? M-am uitat la Arsenal-Manchester si am vazut doar cotonogeala, nimic spectaculos.

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Apelativele astea cu 'cea mai buna' sunt deja fumate, erati cineva cand erau Puyol, Xavi si Henry, acum s-a intors in mediocritate Barcelona, acolo unde ii este locul, dar tot vor castiga mai multe trofee decat albiturile de la Real anul' asta.
Ramai pe fotbalul de maidan numit La Liga,, Premier League nu are nevoie de capsunari/

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Arsenal este atat de slaba incat a pierdut cu 3-1 in fata lui West Brom, 3-0 cu Crystal Palace.Iar anul acesta, la finalul lui februarie, a pierdut ambele meciuri in fata Barcelonei cu 0-2, respectiv 3-1.De aici reiese,, profesonalismul''... Uite valoare:
https://www.youtube.com/watch?v=P2e4KXERaCQ

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu a pierdut Arsenal acele meciuri, ci maretul W0nger,, asta e boala adevarata lui Arsenal,, cine are ochi de vazut vede, cine nu...
Aia a fost o alta mancare de peste, v-a calarit Arsenal in prima repriza de nu mai stiati pe unde sa fugiti, in a 2-a repriza s-a vazut oboseala, in meciul de la Londra, cat despre meciul retur, nici nu mai trebuia sa se joace, eram deja eliminati,, a fost asa de palmares.

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Pai de ce o tii una si buna cu Arsenal daca tu insuti ai recunoscut ca:
-au fost eliminati destul de rapid
-nu au conditie fizica, devreme ce,, in a 2-a repriza s-a vazut oboseala''
-managerul este varza

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Mai citeste o data ce ti-am scris, problema nu este la Arsenal, ci doar la mumia frantuza,, parca vad ca termina sezonul mosul cu un trofeu (FA CUP) si Real sau Barca nu castiga nimic ca e cazul sa punem cortina pe fotbal,, daca veneau Allegri sau Simeone sa vezi atunci cum devenim sperietoarea tuturor.

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Lasa expresia,, daca''.Asa si eu, daca eram ca Bill Gates, deveneam miliardar. Oare de ce Allegri sta la Juventus? Aia este singura echipa din Premier League care se ridica la talie mondiala, nu doar la nivel european.Au jucatori valorosi, asta e teraba.Iar Simeone ramane la Atletico.De ce? Pt. ca acolo sunt Griezmann, Torres, Filipe Luis, tiplii in care a pus extrem de multa munca si incredere.

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Scz,din cauza oboselii am uitat laughing) Doamne, cat de aiurit sunt!

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Se mai intampla, eu am scris 'cine are ochi de vazut aude' ))))))).
Nu trebuia funda, asteptam sa mai dezbatem subiectul, sa-ti traiasca cainele, e tare frumos!

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Merci,l-am gasit abandonat pe un camp.Mai era unul, dar fiind frig anul trecut prin decembrie saracul a murit inghetat inainte sa il gaseasca cineva.Si cand mai ai timp si chef, putem dezbate mai amanuntit fotbalul asta.

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Superb, chiar esti un om cu suflet mare,, aveti grija de animale, am o mila teribila pentru ele!
Dezbatem cand vrei tu, critici si analize amanuntite la orice faza, o sa avem o rivalitate fix pe punctul asta La Liga vs EPL

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Bine atunci.O saptamana placuta!

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

De asemenea!

| ion00 a răspuns (pentru Drimmero):

Drimmero! ce boola mea cauti pe TPU laughing))))
tu chiar nu ai viata sociala laughing

| ion00 a răspuns (pentru Drimmero):

APEX GOAT CR7 EL COMANDANTE
Hala Madrid y nada mas

| Daniel9988 explică (pentru ion00):

Ce-i cu tine?

| Drimmero a răspuns (pentru ion00):

Ireal Morbid,, hotii din Spania!

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Ce zici, avem sanse la Mondial? Eu cred ca s-a cam dus...

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Nu mai avem sanse, dar eu inca mai sper ca un roman ce sunt.
Deplasare la Polonia,, inca 3 puncte pierdute, apoi vin meciurile relativ usoare, cu kazahii acasa, deplasare la danezi si meciul cu armenii acasa, macar 7 puncte putem scoate cu astia

| Daniel9988 explică (pentru Drimmero):

Stii ma gandeam din totdeauna cum ar fi sa batem Polonia cu 5-0 laughing))

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Doar daca scorul e invers, asa putem sa zicem ca ai avut dreptate. Ne dau aia cu terenul in cap,, Lewadowski vrea sa se revanseze dupa petarda explodata in meciul tur si ne mai baga de la 3 in sus.

| Drimmero a răspuns (pentru Daniel9988):

Vezi ca ai confundat Serie A cu EPL, baietii astia 2 au pasiune mare si vor neaparat sa puna mana pe trofeu, Atletico-Juventus ar fi cea mai frumoasa finala, cu 2 antrenori capabili sa ridice la orice standard fotbalul actual in care Barca si Real l-au distrus prin promovarea marketingului in exces.
Mi-ar parea rau daca s-ar destrama echipa asta de la Atletico,, dar daca vin ofertele mari din Anglia sunt cam de nerefuzat...
Arsenal posibil sa prinda Europa League, abia astept sa se termine sezonul asta de cosmar

| RainmakerX a răspuns:

Ciocolata, negru, sare, nu ma pot decide, Samsung, real.
Ps: Frumos caine.

| Daniel9988 explică (pentru RainmakerX):

Ms.L-am gasit acum un an abandonat pe un camp.Chestia este ca e de rasa.Am incercat sa ii gasesc stapanul, insa n-a aparut nimeni.

| RainmakerX a răspuns (pentru Daniel9988):

Este bine ca si-a gasit un stapan totusi. happy Felicitari!

| Daniel9988 explică (pentru RainmakerX):

Thanks

| gemeni6226 a răspuns:

Vanilie,alb,zahar,Xbox,Samsung,Real Madrid.

| deeeaqq a răspuns:

Cioco.
Negru.
Sare și zăhăr.
PS.
Samsung.
O să fiu nasoală și o să spun Atletico.

| Daniel9988 explică (pentru deeeaqq):

Mi-a placut ultima laughing)

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Vanilie
Alb
Zahar
Playstation
Samsung
Nici Barcelona sau Madrid deoarece eu nu ma uit la fotbal.

| VibeTrix a răspuns:

1. Ciocolata
2. Alb
3. Zahar
4. Nu ma bag, sunt fatalaughing
5. Apple
6. Barcelona
Apropo, cainele e extrem de adorabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Ambele
2. Negru
3. Meh, să zicem sare
4. Nu am, nu vreau
5. Sămsugeală
6. Barçççça

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

***Raspuns pentru sondajul de opinie***
1. Ciocolata
2. Ciocolata alba, chiar daca nu te refereai la asta laughing
3. Sare - atat de previzibil
4. Nimic, ma enerveaza joystick-urile
5. Samsung
6. Barcelona pentru ca au castigat ultimul meci

| Yasmin875 a răspuns:

1.ciocolata
2.alb
3.zahar
4.playstation
5.samsung
6.barcelona

| Desireღ a răspuns:

Ciocolată
Gri
Amândouă dc nu
A doua
Iphone
Ce-s alea? Aleg echipa școlii.

| Borsecuț a răspuns:

Ciocolata
Negru
Zahar
Xbox
Samsung
Real Madrid

| FloareaSoarelui96 a răspuns:

Vanilie, negru, sare, xbox, Samsung, real.

| FluxAeon a răspuns:

1.Vanilie
2.Alb
3.Zahar
4.Playstation
5.Apple
6.Barcelona

| UnNumeAmNevoie a răspuns:

1.Ciocolata
2.Negru,deoarece arata bine cu toate culorile
3.Zahar
4.Aici depide ce X-Box si ce playstation, as zice
Intre:
X-box one, 360-ps 1(as alege X-box)
X-box one, 360-ps 2(tot X-box)
X-box one, 360-ps 3(tot X-box)
X-box one, 360-ps 4(as alege ps 4-ul)
5.Samsung
6.Barcelona,normal

| 12348906 a răspuns:

Vanilie
Alb
Sare
PlayStation
Apple
Bacelona

| Cotofrea_Daniela_1983 a răspuns:

Ciocolata
negru
sare
Xbox
Apple
barcelona