| anonim_4396 a întrebat:

Sony Ericsson X10 sau Satio? Care este mai performant?

3 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Satio.happy

| ionutz49 a răspuns:

Cum sa fie mai bun satio... O singura intrebare iti pun si atat ce sistem de operare are satio si ce are x10... x10 are androidwinking, si la camera nu sta foarte departe de satio, are camera de 8, 1 e destul pentru un tel.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Satio e o afacere mult mai buna.Are ecranul putin mai mic decat X10, dar com penseaza la camera 12. 1 megapixeli, slot card pana la 16 GB...la memorie interna sta cam prost doar 64 mb(X10 are 1 gb memorie interna)...Satio are 16 milioane de culorii.Parerea mea este ca Satio este mai avantajos si din punct de vedere al pretului si al calitatii.