| anonim_4396 a întrebat:

Sora mea are 34 de ani și nu e căsătorită (dacă știți despre cine vorbesc,să nu mă ziceți ).Ce să fac? Cum îi găsesc un iubit,măcar așa, ca un cadou?

20 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ray caută iubita practic. Prezintă-l pe Raywinking.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Degeaba,mi-a dat ban.Și nici nu știu câți ani are și de unde este

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Parcă Timișoara, aprox 30 ani, ocupație... :-))

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Stă fi lângă județul meu.Dar nu pot, e prea mic

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Oricum nu-l luam.De fapt, nu luam pe nimeni, voiam să văd ce părere are soră mea

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok

| Sofer a răspuns:

Cum se prezinta sora ta? La aspect, inaltime, kg? Ca as vrea pe cineva de varsta asta ca sotie.

| anonim_4396 explică (pentru Sofer):

Aspectul îl are ok, înălțimea cât mine, kg cu câteva kg în plus

| J0B0MAT a răspuns:

Cu sinuciderea cum stai?

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Dă-o în colo de sinucidere, crezi că sunt așa prost să mă sinucid?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu cred ca sorata se descurca si singura in ceea ce priveste barbatii las-o pe ea sa caute singura ca doar e femeie, cat despre cadou poti sa ii cumperi ceva frumos.

| anonim_4396 explică (pentru Pricope_Marius_1997):

O să-i cumpăr o bere de ghimbir și-i dau 100 de lei (nu întreba de ce )

| Pricope_Marius_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

E bine si asa.

| Furnicuta000 a răspuns:

Instaleaza-i aplicatia Tinder pe telefon.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

și eu am un frate de vreo 100 de ani rolling on the floor

| BlackRose03 a răspuns:

Mă ofer eu

| Helper07 a răspuns:

Mai, nu e treaba ta. Daca nu a gasit inca persoana potrivita ma-ndoiesc ca i-ai putea gasi-o tu.

| anonim_4396 explică (pentru Helper07):

Frate,ea când eram mic, mă sâcâia (la mișto)să-i caut un iubit. Acum, fiindcă n0am altceva mai bun de făcut, m-am hotârît să bag întrebarea asta, chiar dacă am formulat-o prost

| Helper07 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca are degeaba "la misto"

| anonim_4396 explică (pentru Helper07):

Nu,serios.Vorbea cu un ton de glumeață, se văita că n-are iubit (tot la mișto )și lucruri de astea