| anonim_4396 a întrebat:

Sora mea mai mică care a terminat clasa a 9 a, vrea să se mute la un alt liceu, mai exact Xenopol, din Bucuresti. Aș avea cateva intrebari:
Cum este programul în clasa a 10 a, a 11 a și a 12 a? Adica se duce de dimineata sau dupa amiaza?
Se face economie din a 10 a sau a 11 a? Se face practică? Ce materii noi vor fi în a 10 a, a 11 a si a 12 a? Cum este colectivul? M-ar ajuta dacă mi-ați da si alte informații.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La ce specializare merge sorela - cea care nu intervine dar o faci tu

| Mlarisa58 a răspuns (pentru sierra1):

Economie