| brokxy a întrebat:

Sper ca la locul de munca nu e ca la scoala nu? Adica sincer urasc liceul la care am mers. In primul rand eram cu toti lingusitorii si doar ei erau preferatii dirigintei care ii cumparau cadouri in fiecare luna ca sa le motiveze absentele cand ei erau la distractie. Pe mine nu ma baga nici un profesor in seama sau alti elevi eram gen persoana invizibila. Adica gen ca la scoala hai sa ii cumpar cadou la sefu gata "preferatul lui'. Desi nu ma indoiesc ca ar exista si astfel de specimene

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Ai șanse ca la locul de munca să fie diferit. Când intri într-un colectiv diferit fata de precedentul, sunt șanse să fie mai bine. Continuă să speri, pentru că nu este imposibil;-).

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Sunt destule, ai grijă să nu dai peste unu'.