| ViseColorate_4467 a întrebat:

Spuneti-mi o persoana pe care ati vrea sa o vedeti daca ati putea sa va intoarceti in timp[o persoana din trecut, cineva cunoscut in lume]Raspuns cat mai urgent posibilbig grin

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stalinbig grin

April
| April a răspuns:

Poetul rus Serghei Esenin.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nicolae Ceauşescu, Adolf Hitler, Jimmy Hendrix şi Ludovic al XVI-lea (regele soare).
P. S.: O să sune penibil dar ar merge şi Dan Spătaru.

| nobody_9468 a răspuns:

Un bun prieten, Ciprian, mi-a fost mereu alaturi si vice'versa chiar daca e departe. Mi-e teama ca nu-l voi mai vedea si ca vom perde legatura, dar sper sa nu se intample asta! Mereu mi-a dat sfaturi care chiar mi-au fost ajutatoarewinking

Bafta.

| matadoru a răspuns:

Iisus, M. Jackson, Hitler...

| tania77 a răspuns:

Copilul meu as vrea sa-l revad macar o zi,(nu era cunoscut in lume dar e copilasul meu)iar din personajele cunoscute in lume M. Jackson, F. Mercury, N. Ceausescu.

| KoWalSky a răspuns:

M`as intoarce in luna iulie 2009 sa vad niste prieteni care s`au mutat in amirica si se intorc abia in 2013 crying

| maria_1112 a răspuns:

Ma-si intoarce cand m-am nascut casa imi cunosc strabunica ca ea a murit dupa ce m-am nascut

| gemeni6226 a răspuns:

Tesla si Einstein.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson, a da si pe Michael Jackson!

| regyheyhesyes a răspuns:

Iisus,
Hitler,
Kurt Cobain