| SweetCherry a întrebat:

Spuneti-mi scheme noi pe role in afara de :
mers intr-un picior
mers cu spatele
sarituri din viteza
invarteli
mers pe frana
mers pe 2 roti
mers pe varfuri
mers pe calcai
etc

Pe alea le stiu si m-am plictisit de ele |happy
Vreau ceva nou si mistowinking
Cele mai tari faze primesc funda

8 răspunsuri:
| andreutz99 a răspuns:

1.Baga viteza si sari peste scari
2.Coboara cate scari poti cu spatele
3.Mergi ghemuit cu rolele
4.Bagi viteza si te invarti de 2 ori
Si ultimul da nu cel din urma5.Mers cu picioarele incrucisate
Fundita Please!

| SweetCherry explică:

Nu dau la nimeni funda ca le stiam pe astea straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa mergi pe o bara si atuci cand sari pe bara imagineazati ca ai picioarele din plastilina adica miscate cum iti vine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate ia-ti mai inti niste agresive bunciele daca esti din bucuresti du-te in herastrau la roolari sau in tineretului uitate la aia intreabai cum se face iti dau cuv meu de onora ca iti vor raspund ept ca asa am invatat si eu dar trebuie sa ai role agresive BAFTA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai role agresive incearca sa te dai pe bara si pe rampele mai grele happy daca nu.

| alextenea15 a răspuns:

Pai uite cateva exemple:grind (daca ai agresive)
sleepgrind(...agresive)
dar cauta si uh pe net plz bye bye

| George_2836 a răspuns:

Fa un Grind ceva.(agresive) ia-ti o pereche in jur de 400 lei in susbig grin sunt cele bune si fa grind pe o scara dupa aia daca iti iese pe o scara fa pe doua si pe treiwinking dupa aia sari 3 scari in 180 de gradewinking dupa aia fa pe 4 scari 180 de gradewinking dupa aia fa pe 5 sau 6 scari sau pe 7 de ce nuwinking dupa aia sari niste scari de sus adica 7 scari sa le sari nu sa le cobori adica ridici picioarele cat poti eu am strikat 2 perechi de role(nu agresive) si a 3 e cu noroclaughingwinking bft

| pletosulroller a răspuns:

Dai grind