| analia0103 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cateva siteuri de modificat poze online...pentru cele mai multe siteuri

Răspuns Câştigător
| KandaYuuko a răspuns:

Photofunia, Pizap, Funphotobox, Photo505, Blingee, Loonapix, Imagechef, Picnik, FotoTrix, Funny.pho.to, OnlyPhotoShop, Faceinhole, Dumpr, Writeonit, Imikimi, Seenow, Photoshop, Aviary, Pixenate, Blibs, Caption, DrPic, OnlinePhotoTool, GrafMe, Befunky, Zazzle, Flickr, Lookwow, Smugmug, Snipshot, Phixr, Clubdud, Fotoflexer, Splashup, Mypictr, Taaz, Iportret ...mda 36 de siteuri big grin eu spun ca ai de unde alege

1 răspuns: