| mrrry a întrebat:

Spuneti-mi si mie melodii gen puya-vip guess who-locul potrivit si d astea hip-hop noi, va rog dau funitatongue.Msz

Răspuns Câştigător
| L a răspuns:

Petrow - Decat sa fiu un actor, Smokey - Iubesc nefamiliste,. Smokey - Despre noi feat. Arssura, Vescan - Tipic Mie, Vescan - Asta-I Pentru Noi, Bitza - Mai departe, Bitza - In direct,. Bitza - Mai departe, Spike - Scandal, Spike - Ramanem prieteni,. Spike - Mai departe.,. Spike - Tu, GuessWho - Viseaza (FEAT CAMUFLAJ), GuessWho - Special. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
| User a răspuns:

Eli, mark & george hora - fiecare face ce vrea.