| nyoentox2002 a întrebat:

Spuneți-mi și mie niște motive de ce e mai bine sa stai singur, nu ma refer neapărat la relații, eu ma refer în general, sa stai singur și sa nu vezi pe nimeni!

Răspuns Apreciat de Editori
| Cristina12387 a răspuns:

Este bine sa ai si niste timp pentru tine in care sa stai singur, dar nu e bine mereu. Cand stai singur poti sa alegi cum vrei sa-ti ocupi timpul si nu e nevoie sa te mai pliezi pe ce vor alte persoane. Insa nu e e bine sa stai prea mult timp singur pentru ca uiti sa socializezi.

5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Nu este mai bine..nu suntem "proiectati" sa stam singuri

| darrio2007 a răspuns:

Problema este ca nu e bine. Va veni o vreme cand vei dori pe cineva langa tine dar va fi prea tarziu.

| Mihaela2023 a răspuns:

Deoarece nu te deranjează nimeni, ca poti sa dormi cat vrei, sa faci ce vrei tu si iti aduci prietenii oricand fără sa îți intrebi parintii.
Si îți găsești o parteneră mai repede dacă vede că locuiesti singur.

| nyoentox2002 explică (pentru darrio2007):

Îți dau eu niște motive:
Nu ma judeca nimeni după cum sunt, nu are cine sa ma critice, certe, sa îmi ceara bani adică împrumut ca în ziua de azi nu mai poți avea încredere în nimeni, mi-am dat seama ca nu am nevoie nici de prieteni și nici de iubita, sa se ducă dracu toți, lucrez la mare și sunt criticat de toti ca sunt nu știi cum, ca nimeni nu se mulțumește orice as face!
Toti îs oameni cu 7 fețe

| darrio2007 a răspuns (pentru nyoentox2002):

Deja cunosti motivele si vad ca ti-ai format deja o parere proprie. Atunci de ce mai intrebi pe site?