| liviustefan89 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog din cei experimentati la cs 1.6, cum e cu codurile astea la ce folosesc, daca puteti sa imi faceti un tutorial pentru ele, cum se folosesc, de unde le pot descarca!

3 răspunsuri:
| OvidiuDanzka a răspuns:

Cel mai bun cod se numeste Jucator experimentat.

codurile nu iti vor folosii la nimic, am vreo 10 ani de cs big grin nenumarate servere si asa mai departe, iti zic ca am folosit coduri dar mai rau te prostesc. big grin
Invata sa joci la sunet cu boti big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bagameasi *** in mata de ratatlaughing

| liviustefan89 explică:

Stiu ca iti pierzi indemanarea folosind codurile, dar in ziua de azi majoritatea folosesc coduri pe toate serverele de cs, iar asta ma oftica cel mai mult. Ala nu se mai numeste jucator care foloseste codurix-(