| inna a întrebat:

Spuneti-mi un motiv pentru care nu este bine sa fi singlebatting eyelashes

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Nu putem trai singuri... avem nevoie de oameni si ei de noi. Pentru cineva mereu vom fi mai mult decat o simpla persoana.Si sa fii om. Este un citat chiar: "E mai usor sa faci copii, decat oameni". Traiti frumos, IUBIND! Viata prin ochii unui om care iubeste e cu totul alta! Si iubiti neconditionat! Sufletul va salta de fericire adevarata, atunci cand nu ceri, nu astepti, ci pur si simplu iubesti!

15 răspunsuri:
kratos
| kratos a răspuns:

Pentru ca ai innebuni sau pentru ca te-ai plictisi enorm.

| hugo a răspuns:

Single in ce sens? fara un iubit...cred ca te referi...pai...simplu...uneori mai simpti nevoia de un sarut, o imbratisare, simti nevoia sa stii ca cineva tine la tine si te iubeste (asta daca stii sa iti alegi iubitul potrivit)...parerile sunt impartite! Bafta

| monyk a răspuns:

Buna, iti dau chiar mai multehee hee...nu e bine sa fi single pentru ca:
ai nevoie de o mangaiere, o sarutare, o vorba buna din partea iubitului.,
te simti adesea singura si simti ca ai nevoie sa fi cu cineva sa ai pe cineva langa tine,
apoi nevoia de tandrete, protectie...,
apoi e bine s ai pe cineva pentru ca e frumos sa daruiesti iubire,
sa fi alintata, apreciata, sa ai un sprijin, sa ai cu cine sa te certi din cand in candhee hee...
sa ai de ce sa fi geloasa uneorihee hee...
e bine sa ai pe cineva ca sa primesti iubire pentru ca toti oamenii avem nevoie de iubire...

| psiholoaga a răspuns:

Cand mergi la nunti sau reuniuni, nu ai cu cine dansatongue Te uiti la un film de dragoste si te apuca tristetea. Mananci o ciocolata intreaga, daca nu ai cu cine sa o imparti (te ingrasi mai repede). Nu ai cu cine sa pui in aplicare ce vezi in filmele porno. Nu are cine sa te astepte in gara cand vii din calatorii. Vrei si motive pentru care e bine sa fii single?tongue Unul imi vine in minte acum: pe o vreme ca asta, nu trebuie sa imparti umbrela cu nimenibig grin

| sheid a răspuns:

Foarte bine "psiholoaga" ultima parte e chiar inteligenta =D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot lua vina asupra mea, cind face ea o nazbitie. Sparge un pahar sau o farfurie din greseala, spun "lasa draga, eu sint de vina, ti-am distras atentia" laughing Buseste masina spun "nu-i nimic draga, eu sint de vina, nu te-am scolit suficient"hee hee Da foc la casa zic "nu te amari draga, eu sint de vina, nu am fost acolo sa fiu atent ce faci, tu aveai prea multe pe cap" rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dreak fac mereu de nimeresc reclama aia care-mi inghesuie raspunsurile? rolling on the floor

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Abstinenta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te bagi in pat, si ploua, ti-e frig, tremuri ca un..., cine te ia si pe tine in brate ca sa te incalzeasca?
Cine iti ridica moralul cand esti trista? Cand esti disperata ca ti-a mai aparut un rid, cine iti spune ca te iubeste asa cum esti?
Cand prietenele tale te abandoneaza, ies cu iubitii in oras, cine te consoleaza?
Gata, nu mai scriu nimic, te plictisesti citind. Vorba lunga, saracia omului. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane, cum adica cine? Eu desigurhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@bro, pai cum facem? ca afara ploua, eu tremur, am temperatura 38. 7, ma doare capul ingrozitor, imi curg ochii, am si riduri, fata umflata...tot ce vrei laughing mai lipsesti tu, sa ai grija de mine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e bine. Ma crezi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nekane, am si urcat in avion happy tongue

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai... nu putem traii singuri prea mult timp. avem nevoie de cineva care sa ne asculte, sa ne dea un sfat. de ex. Si aici nu ma refer doar la persoana de sex opus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sa-ti dau un motiv... dar cred ca ar fi bine sa ne intalnim happy