| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi unde trebuie sa umblu la Facebook sa pun ca am inceput studiile la postliceala x si profil asistent medical generalist?

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

La setări, la despre.

| Demidol a răspuns:

Intri pe numele tau (profil) si in bara de sub coperta ai "Despre". Dai clic acolo si apare o intreaga rubrica pe care o poti completa. Sa nu uiti sa salvezi modificarile.

| SEMIHA a răspuns:

Nu înțeleg de ce vă afișați toate detaliile vieții pe Facebook. O viață privată, înseamnă o viață fericită.