| andrei1555 a întrebat:

Spuneti niste bancuri. Cel mai amuzant banc primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Aammy a răspuns:

Intr-o zi un tip merge la un magazin si intreba :
-Aveti o palarie, nu prea verde dar verde sa fie?
Vanzatoare ii spune ca nu au asa ceva.
A doua zi se duce din nou cu aceeasi intrebare si primeste din nou un raspuns negativ.
A treia zi se intalneste cu seful magazinului :
-Aveti o palarie verde, nu prea verde, dar verde sa fie?
La care seful ii raspunde :
-Auzi, dar tu nu vrei un sut in fund, nu prea in fund, dar in fund sa fie? rolling on the floor

6 răspunsuri:
| QuadruplePersonality a răspuns:

O camila in desert, tropa tropa tropa, un gandac in burta ei lipa lipa lipa. Ce facea gandacul?

Si persoana caruia ii pui intrebarea iti va spune ceva, orice, nu conteaza ce spune. La care tu:
Nu ai fost atent. Iti mai repet odata. Si o spui din nou si din nou pana il inebunesti si o sa'l faci sa faca ce vrei tu.

| love44katyp a răspuns:

O femeie batuta rau se duce la doctor.
Doctorul:
-Ce s-a intamplat?
-Nu stiu ce sa ma mai fac. De fiecare data cand sotul meu vine acasa baut, ma bate de ma rupe.
-Am un leac foarte bun pentru asta. Cand sotul tau vine acasa baut, tu
imediat iei o cana de ceai de musetel si faci gargara si tot faci gargara.
Doua saptamani mai tarziu, femeia, aratand proaspata si renascuta, se
intoarce la doctor.
-A fost o idee stralucita. De fiecare data cand sotul meu venea acasa
baut, eu faceam doar gargara cu ceai de musetel, si el nici macar o data nu m-a atins
-Vezi, daca-ti tii gura?

| Miss Sintetic a răspuns:

Prost si Nimeni se duc la plaja.Nimeni chiar daca nu stia sa inoate, se baga in apa si se ineaca.Prost suna la salvare:

-Alo! Ajutoor! Se ineaca!

-Cine?!

-Nimeni!

-Ba tu esti Prost?

-Da ma, eu sunt!

| Miss Sintetic a răspuns:

I: De cite ori isi face o femeie probleme in viata?

R: De 5 ori. I: Cind? R: Cind "o face" prima data, - Cind se marita prima data, - Cind "o face" prima data cu altul, - Cind "o face" prima data pe bani, - Cind da prima data bani sa "o faca".

I: Bine, bine, dar barbatii?

R: De doua ori? I: Cind asta? R: Cind nu mai pot a doua oara Si cind nu mai pot nici prima...

| Miss Sintetic a răspuns:

Un rrom face baie intr-un lac langa cimitir si-si lasa rufele pe mal. Cand a iesit din apa, nu și-a mai gasit rufele. A intrat in cimitir, a luat 2 funde de la o coroana, și-a pus una in fata si una in spate. Pe strada s-a intalnit cu un politist.

– Bai, tigane, trebuie sa dai amenda!

– Pentru ce, domn’politist? Ca nu sunt dezbracat, ce era sa fac daca mi-a furat rufele?

– Pentru ce scrie pe funde, ma prostule!

In spate scria: „Aici si-a depus familia ultimele sarutari", iar in fata scria: „Pupa-l pe Gogu, ca nu se mai scoala-n veci"

| Andrutza10 a răspuns:

Cum poti sa prinzi o veverita? Te urci in pom si te prefaci ghinda