| DanielaA94 a întrebat:

#stamincasa

Voi cu ce va mai ocupati timpul zilele astea?

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

TV emisiuni, filme, documentare, muzica, jocuri pe calculator, jocuri pe telefon si cu calcul si online cu altii, socializare cu prietenii si cu web pe skype, mai fac o programare, mai fac un filmulet cu efecte speciale pe calculator, mai dorm cand mi-e somn, am niste masini radicomandate si le mai rulez si pe alea, mai ma joc cu drona prin camera.

Deci sunt multe de facut acasa.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mi-am luat 2kg de înghețată love struck, mâine sper să citesc toată ziua.

| Apokales a răspuns:

Citesc, fac sport, joc jocuri video, ma uit la filme, dorm, navighez pe net.

| oz_1736 a răspuns:

Telefon, TPU, Facebook, laptop, tv cafea in bucatarie sad, tigari. Abia ma abtin sa nu mananc var, oale, usi, geamuri

| Raluca591 a răspuns:

Intru pe Youtube, e imposibil sa nu gasesc ceva interesant

| FreeRaskolnikov a răspuns:

Incerc sa fiu cat mai creativ si am inceput sa citesc, am uitat ce misto e.