| PringAloe a întrebat:

Stateam la birou si ma gandeam la desenele din copilarie, era un desen gen cu niste maimute dar aveau coada foarte lunga si o foloseau gen ca un bici sa se lupe, era o maimuta galbena si avea un rival de maimuta la fel numai ca era neagra, mai stie careva cum se numea?

Răspuns Câştigător
| RoxanaaIvona a răspuns:

Marsupilami? laughing

5 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Man, le-am văzut pe minimax acum vreo 2 săptămâni din întâmplare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E marsupilami https://www.musteata.com/......pisodul-1/

| BadAngel3 a răspuns:

Era cumva Super robot monkey team hyperforce go?

| PringAloe explică:

Daaa asa Marsupilami, Doamne laughing erau desenele mele preferate cand eram mic, si eram curios sa vad cum mai erau laughing va multumesc

| RoxanaaIvona a răspuns (pentru PringAloe):

Eram innebunita, dupa acele desene! Cateodata, si azi mai caut cate un episod! laughing