| mentholinks a întrebat:

Stateam si ma gandeam de ce nu am si eu o idee geniala? Vreau sa am o idee geniala.

9 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Și eu vreau.
Dar nu toată lumea are imaginație. sad

| Celcestietot a răspuns:

Pentru ca nu te-ai lasat de fumat...

| minrest a răspuns:

Nu poti sa ai idei geniale in serie. Gandeste-te cu seriozitate la problemele care te intereseaza, si o sa ai idei foarte bune din cand in cand, posibil si unele geniale, dar nu foarte des. Nu neglija sa te si documentezi cat e necesar.

| Ineys a răspuns:

Pai daca nu esti un geniu.

| mentholinks explică (pentru Ineys):

Pai tocmai ca sunt un geniu si de aceea sunt nedumerit de ce nu am idei geniale.

Răspuns utilizator avertizat
| minrest a răspuns (pentru mentholinks):

Nu stiu daca esti chiar geniu, dar mintea iti merge brici.

| Lolipopi378 a răspuns:

Probabil pentru ca te concentrezi prea mult sa ai una. De ce nu pui niste Ed Sheeran Class A Team, lay in bed, relaxeaza-te si gandeste-te la motivul pentru care vrei sa ai o idee si cu ce sa aiba legatura. Be Creative!