| Skarr a întrebat:

Stau la vreo 90km de București și vreau să mă duc cu ceva tren/autobuz și să ma întorc în aceeași zi pe la 21:00-21:30. Am cu ce se mă întorc la ora asta înapoi?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim noi?

| Skarr explică (pentru suntserios):

Pai presupun că cineva a mai mers de aici cu tren/autobuz prin București. Habar n am daca mai circula la ora aia...

| suntserios a răspuns (pentru Skarr):

Pai in intrebare tu vroiai sa te intorci acasa la tine... care numai tu stii unde e. Acum vrei sa te plimbi prin Bucuresti. Ce vrei sa intrebi de fapt?

| IgnatVictor a răspuns:

Salut! Intră pe site-ul CFR și verifică acolo. Selectezi gara de lângă tine, apoi pe cea din București și vezi programul acolo. Apoi, când vrei să pleci, faci invers. Și vezi ce trenuri sunt disponibile.

Răspuns utilizator avertizat