| ImiPlacToate a întrebat:

Steaua - Dinamo cu ce echipa tineti? (fara injuraturi s-au alte echipe plzz)

10 răspunsuri:
| xDxDxDxDxD a răspuns:

De mica tin cu Steaua
daca ma intrebi de ce, habar nu am laughing

| LolaLollita a răspuns:

Nu sunt microbista, e doar ceva ramas de cand eram mai mica. Steaua happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tin cu niciuna. Nu contest ca nu ar fi bune, doar ca nu-mi plac mie. Singura echipa, din Romania, cu care tin este Sportul Studentesc. Si din Europa, cu Chelsea London.

| blueheart a răspuns:

Steaua! happy

| CryChristiAN a răspuns:

Dinamo.

| Ramona000 a răspuns:

Dinamo caini pana la moarte nu?happy intrebare tu cu cine ti daca nu te superibig grinbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Steaua e cea mai tare echipa!

| ImiPlacToate explică:

Fortza STeaua