| acerr a întrebat:

Stiati ca coca cola in ultimii 2 ani au avut vanzari scazute? Uite ca acum au idei si investesc 4 mil$in marijiuana pentru a face o bautura nou pe baza de canabis!

11 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Îți dai seama că marijuana e ilegala cam peste tot, nu?!

| acerr explică (pentru Catrice):

Pentru cine? pentru mine si tine e ilegala? e legala
in Spania acum e un proiect pentru a face bere din canabis
este legal pentru miliardari!

| acerr explică (pentru Catrice):

E ilegala pentru tine, pentru mine
coca cola si marile corporatii gmbh, care investec milioane, precum Spania acum au un proiect pentru bere cu canabis, deci e legal pentru miliardari

| SG1995 a răspuns (pentru Catrice):

Nu neapărat, substanța activă (thc) e interzis, dar poți achiziționa legal substanțe bazate pe cannabis, caută de exemplu ulei de cbd un ulei pe bază de cannabis non-psiho-activ. Totuși cola conține cofeină, n-aș încerca combinația cofeină -canabis.

| J0B0MAT a răspuns:

A,deci nu mai pun cocaină.
Se va numi probabil Cana Cola.

| SG1995 a răspuns:

Dacă conține doar CBD, poate intră și în Europa pe piață.

| mentholinks a răspuns:

Abia astept. Basescu deja a cerut legalizarea prostitutiei, urmeaza marijuana, doamne-ajuta.

| acerr explică:

Nu se lasa astia, nu mi, a placut cola si nu cred ca in viata mea am baut sa zic aproximativ 2 l
dar sa vedem ce va lansa, asta am citit azi

| Catrice a răspuns (pentru acerr):

E clar, nu înțelegi situația sau la ce m-am referit cu adevărat.
Noapte buna.

| acerr explică (pentru Catrice):

Asa.n buna
am inteles