| anonim_4396 a întrebat:

Stiati ca publi24 va poate face public numarul de telefon fara acordul vostru? Am primit telefon de la tot felul de ciudati. Ma gandeam serios sa-mi schimb nr.de telefon.

24 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

P24 e pentru interesatele care vor sa munceasca cu gaura umeda. Sterge contul si dispare

| anonim_4396 explică (pentru mgtow):

Nu pot ca am pus in vanzare diverse pe acolo.

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si cum ai vrea sa te sune cei interesati de produs? Cu puterea gandului? Te uiti in optiuni sigur ai pe unde optinune sa ascunzi numarul de telefon.

| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Nu pricepi romaneste. Am zis ca nr meu e ascuns pe publi24. Cine vrea sa cumpere imi poate trimite pe publi24 mesaj.

| Celcestietot a răspuns:

Eh, asta este sad.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Site de 2 lei.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Știu, cine ar intra acolo.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Eu.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

O dată ți se iartă greșeala, a doua oară, nu.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Cine sa ierte ce? ca au dat nr meu de telefon la toti dubiosii. Deci nu m-a iertat nimeni.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Să o zic mai pe scurt : nu-i nimic. Da, ei nu te-au iertat laughing rolling on the floor, dar tu le poți bloca numărul sau să aloci apeluri prin intermediul unei aplicații doar celor din agendă (să te sune), mai trece puțin faza asta și a uitat lumea de numărul tău magic de telefon.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Sau imi schimb nr de tel ca e mai bine.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, și eu o să fiu prima persoană care o să-l aibă laughing?

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, merge și alt loc în agenda ta laughingwinking cool

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Nu ai nici un loc in agenda mea. Nu dau numarul meu de telefon oricui.

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok, ok, glumisem happy.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Oare?

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai da. De ce intrebi, te-ai razgandit laughing?

| Donsavas a răspuns:

Nu publi24 ci prostituatele se pot răzbuna dacă le deranjezi

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Ce prostituate? Sunt femeie, nu barbat.

| Donsavas a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți l a pus cineva sa te cicaleasca lumea

| anonim_4396 explică (pentru Donsavas):

Adica l-a dat.

| Yuoia a răspuns:

Tu ai dat anunt(uri) pe Publi24. Corect? Ti-ai dat si numarul de telefon ca sa te poata contacta eventualii cumparatori. Si atunci, de ce acuzi site-ul ca face public numarul tau de telefon?