| fifilini a întrebat:

Stie careva coduri de webkinz?

7 răspunsuri:
| dienuk a răspuns:

Ca sa ai un cod webkinz, trebuie` sa cumperi un animaloi dala.si pe eticheta iti da un cod chatterbox

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hkgscfxj e codul! imi pare rau dar numai m-am prostit cu tine nu stiu ce inseamna asta. dar oricum poti sa incerci daca vrei!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei am eu un cod este de animal si este asa:E6HZ0HW1, este de Old english seepdog, iar de zumbuddy este:W22FVBGFCDSX, pe asta il atasezi la code shop ok distractie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai papusa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog foarte frumos sa imi dati si mie un cod webkinz! am un cont de proba si daca imi dati un cod va trimitt depe contul meu multe lucruri raaaare! si haine la fel! contul meu de webkinz e amyfania17.Multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu