| Helby a întrebat:

Stie careva cum sa trimit "my contact details" la toata lista messenger-ului?
Funda pentru cel mai detaliat raspuns.

Răspuns Câştigător
| música a răspuns:

Buna Anya

In primul rand te duci sus la mess la optiunea "Actions".dai click pe ea si iti va aparea un tabel cu alte optiuni...selectezi optiunea "Send my contact details". iti va aprea o noua fereastra cu toate contactele care le ai. apoi cu click stanga le selectezi pe toate de sus pana jos si dai "NEXT "...iti va aprea alta casuta cu detaliile profilului tau care vrei sa le trimiti. dupa ce ai terminat cu numele care vrei sa ti-l pui dai "Save and close".ti se va deschide alta casuta cu contactele priflului tai.adica numele si adresa de mail cu care vei aparea la altii pe mess.dai NEXT si ti se trimit acestea. apoi fiecare care le-a primit trebuie sa dea accept datelor tale.ar fi bine sa le spui mai inainte ca sa stie

Ma bucur ca te-am ajutat si numai bine iti doresc, pupici :*