| FlorinCiokan a întrebat:

Stie careva un site bun de chestionare? Cineva care chiar a luat sala dupa ce a invatat pe acel site?

Răspuns Câştigător
| Seby_9742 a răspuns:

Salut! Eu iti recomand http://www.scoalarutiera.ro/chestionare-drpciv-categoria-b
Este cel mai bun site pentru a te pregati pentru soferie. Pe site-ul asta gasesti exact intrebarile pe care este posibil sa le intalnesti la examen. Iti garantez. Mult succes si bafta in continuare!

| FlorinCiokan explică (pentru Seby_9742):

Pe acel site fac si eu. Ma bucur ca e un site bun. Mersi happy

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Http://e-drpciv.ro/ E cel mai bun site de acest gen.
Ce e drept, trebuie sa-ti faci cont, si sa platesti daca vrei sa faci chestionare mai mult de o ora, dar merita toti banii, pentru 2-5 euro iei sala asigurat daca le faci atent.