Întrebare recomandată | teosmoke a întrebat:

Stie cineva care e link-ul de la coca cola unde iti poti personaliza doza / sticla si sa ti-o trimita acasa? big grin

3 răspunsuri:
| Huruse a răspuns:

O gasesti la magazin, nu trebuie s-o comanzi tu. Doar cauti o sticla cu numele pe care il doresti.

| Alecs2014 a răspuns:

Buna! Eu nu cred ca exista asa ceva, am auzit de un site in care iti scrii numele pe sticla de Coca Cola, dar nu ti-o trimit si acasa. Exista la aproape orice magazin sticle cu prenume pe ele.
Sper ca te-am ajutat!

| Dali15 a răspuns:

Http://www.shareacocacola.ro/, virtual acasa nu ti-o vor trimite :))!