| luxaees a întrebat:

Stie cineva cat dureaza o cerere de aprobare pentru un imprumut bancar?

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Dupa ce depui toate actele iar banca are toate informatiile de care are nevoie cam 48 de ore. Acum desigur depinde si despre ce imprumut vorbim. Daca e un credit ipotecar, daca e implicat si statul cum se intampla la prima casa, sau daca e un credit de nevoi personale. Cel mai rapid se aproba cele din urma, in aproximativ 48 de ore asa cum am zis. Pentru prima casa eu cred ca am asteptat vreo 3 saptamani.

| luxaees explică (pentru VoidEternal):

Multumesc super super mult!