| Bianca38 a întrebat:

Stie cineva cati ani are Dana Scintei(iubita lui Azteca). Dar raspunsuri legit.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi tu?

| Bianca38 explică (pentru Violleta2022):

Daca intrebi pe cineva ceva, sa stii ca nu inseamna ca iti si raspunde

| Violleta2022 a răspuns (pentru Bianca38):

Si ce te face pe tine sa crezi ca ne va raspunde noua, daca nu vrea sa-ti raspunda nici tie?

| relian a răspuns:

Probabiul se viseaza si ea iubita vreunui de asta gen azteca laughing vrea sa stie cam ce limte de ani cauta aia

| REMiXPaLTaLK a răspuns (pentru relian):

Daaaa, ha ha, ce intrebari pun unii pe aici, o gasea pe Google in cautari daca stia ce cuvinte sa puna in search ca Google sa lucreze corect in algoritmii de cautare

| Bianca38 explică (pentru REMiXPaLTaLK):

Multumesc ca stii tu mai bine ce am cautat eu si pe unde inainte sa pun intrebarea aici. Poti sa cauti in mii de moduri pana iti ies ochii din orbite, daca nu exista absolut nimic de gasit stai linistit ca nu mai lucreaza niciun algoritm

| REMiXPaLTaLK a răspuns (pentru Bianca38):

Bianca, he he, nu e chiar asa - Google cam stie tot despre noi fiindca daca nu stii inca iti spun eu - stii ce fac jegurile din Romania de pe la evidenta populatiei, pasapoarte, taxe si impozite de pe la primarii, camere de comert, federatii de notari publici, ministere unde sunt date detaliate despre fiecare din tara, etc. etc. - vand aceste date pe bani grei si in cautari apare si adresa si nr. tau de telefon daca stii cum sa cauti si ai cateva programe de Ai specializate pe cautari. Google mi-a spus in cautari ca esti interesata de video-chat, iti pot spune doar asa - se poate face si video-chat de acasa insa pentru inceput ca sa prinzi experienta e bine sa lucrezi cu un studio unde o sa ai tot ce iti trebuie fara sa faci investitii mari - functie de cum te misti in video-chat poti face si 1000 de dollari pe zi partea ta reala, insa media este intre 500 - 1500 usd pe zi si e variabila functe de timpul cat stai si de zona din an ca anotimpuri - apoi, daca stai cam 2 ani la studio prinzi experienta si inveti smekeriile cam toate cu video-chatul si apoi poti sa faci si de acasa si castigul va fi mult mai mare zilnic fiindca nu ve-i mai imparti din bani si cu studioul. Cam toate modelele din Romania dupa o medie de - 5 - 7 ani in video-chat au in cont peste 1 milion de dolari, au un apartament de lux si o masina buna si nu prea le pasa de restul din jur, deci, nu mai pierde timpul pe TPU - directia de a avea o viata buna si sa iti asiguri un trai bun la batranete este fentru fete ViDEO-CXHAT care e ceva mai buna alegere ca un castig rapid si fara sa te frece la cap sefi sau sa ai un program strict de munca si stresant.

| relian a răspuns:

Am s cris ceva tie personal cumva si nu stiu? Daca nu tiam adresat tie personal nimic, atunci vezi-ti de tigaile tale, cand o sa dau eu peste tine, atunci sa intri in discutie, asta civilizat nu jignind oamenii