| adelina899 a întrebat:

Stie cineva ce se da la bac la liceu de arte plastice si la liceul de actorie?

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

La romana, istorie si de ales dintre stiinte sociale si geografie probabil. Dar la anul lucrurile vor sta altfel.

| adelina899 explică (pentru Elvina):

Deci o proba practica de desen/actorie nu este inclusa nu laughing?

| Elvina a răspuns (pentru adelina899):

Ma indoiesc. Dar pana sa dai tu bacul se mai schimba lucrurile de multe ori.

| adelina899 explică (pentru Elvina):

Daca urmez sa zicem liceu de arte plastice facultatea nu trebuie neaparat sa aiba legatura nu?

| Elvina a răspuns (pentru adelina899):

Nu. Liceul nu conditioneaza facultatea. Te duci la ce facultate vrei tu.